fbpx

Trendy ślubne … zobacz i zamów filmowe zaproszenia.

  • -
ślubne ujęcia

Trendy ślubne … zobacz i zamów filmowe zaproszenia.

Klasyczne zaproszenia ślubne odchodzą do lamusa, nie koniecznie ale jednak dominują fantazyjne dodatki. Przyszłe Pary Młode zwracają coraz częściej uwagę na detale tak by wszystkie elementy idealnie pasowały do siebie, w tym także zaproszenia ślubne eleganckie i w modnych wzorach. W ostatnich latach dominuje czcionka kaligraficzna . Ciekawym dodatkiem do zaproszenia ślubnego jest spersonalizowany stempel i lak na kopertach. Całość zdobiona jest także grafika bliską Parom Młodym z ich życia codziennego, pasji. Format zaproszeń pojedyncze katy o ciekawym wykończeniu. My proponujemy oprócz tradycyjnych zaproszenia w formie filmowej lub fotograficznej . Ciekawy pomysł ? Oczywiście dziś w czasach tak medialnych każdy z chęcią zobaczy swoje video zaproszenie.

Już teraz dla Ciebie i obecnych Klientów mamy ofertę na wykonanie zaproszenia ślubnego. Może ono zastąpić tradycyjne zaproszenie. Jednak lepszym pomysłem będzie wykonanie filmu oprócz zaproszeń ślubnych. Opcja ta jest zazwyczaj w cenie podstawowej usługi łacznej fotografii i filmu. Film można wykonać tradycyjnie jako ruchomy obraz lub np techniką poklatkową. Od 2018r pracujemy w formacie 4K. Niebywała jakość .

Jeżeli dziś jeszcze nie docenisz takiej jakości już jutro zapewne większość z nas będzie oglądała obraz w tym właśnie standardzie. Warto więc zainwestować. Dość o technice.

Przy realizacjach filmów ślubnych proponujemy nowożeńcom aby skorzystali z opcji dodatkowych.

Właśnie poprzez teledyski ślubne, zaproszenia na ślub, filmowe podziękowania dla rodziców cały reportaż ślubny jest bardzo atrakcyjny.

Oczywiście nie każde z Was decyduje się na takie rozwiązanie . Część z naszych Klientów bazuje na podstawowej wersji filmu ślub wesele. I z takiej realacji jesteśmy w stanie wydusić ciekawy materiał 🙂 Zawsze powstaje teledysk ślubny. Warunkiem niezbędnym do wykonania przyciągających ujęć w tym wypadku jest czynny udział nowożeńców w weselu.

Oprócz pierwszego tańca chętnie widzielibyśmy Was także podczas innych zabaw na weselu.

Spotkania z rodziną przy stołach, toasty, zabawy z dziećmi umilają później oglądany film czy zdjęcia. Bohaterowie dnia bawią się . Zadaniem filmowców i fotografów jest uchwycenie tych szczęśliwych chwil .


Strażak na ślubie
nad Brdą
sesja fotograficzna
niesamowity zawodnk
Foto Lubostroń
czerwona róża
zakochani
wysoki skok
Niewinne spojrzenie
Świadkowie
Wyspa Młyńska
Oni i Lubostroń
Nad Brdą
Warszawskie Łazienki
Żart weselny
Obrączka
Toruńskie Mury
Hotel Autos
obrączki
zapatrzeni

Studio Morfeusz zrealizuje Twoje senne marzenia...

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress