Videofilmowanie,Fimowanie,Fotograf,Wideofilmowanie,Bydgoszcz,filmowanie slubu,filmowanie wesela,

Sala na Twój ślub.

  • -

Sala na Twój ślub.

Sala na Twoje wesele.

Czym powinna się wyróżniać sala weselna.

Podam kilka ważnych elementów ważnych dla większości nowożeńców. 

Lokalizacja sali weselnej

Nie bez znaczenia jest lokalizacja sali weselnej . Nie tylko dla możliwości dotarcia do niej ale także powrotu w godzinach nocnych. Jak to na weselu jest alkohol, szampańska zabawa. Nadchodzi jednak moment konieczności powrotu. Niektóre sale weselne oferują noclegi w atrakcyjnych cenach. Nie zawsze jednak będzie miejsce dla wszystkich gości. Ważnym elementem lokalizacji sali weselnej jest jej położenie względem miejsca uroczystości zaślubin. W praktyce dla przykładu w Bydgoszczy kościoły rozlokowane są we wszystkich dzielnicach miasta w niektórych osiedlach jest ich nawet kilka. Na bydgoskich Bartodziejach są trzy kościoły a sąsiadujące Bielawy szczycą się dwoma. 

To miasto to mój dom rodzinny stąd bardziej szczegółowa wiedza. Będziemy także omawiać szczegółowo każdą świątnię uzwględniając tematykę ślubną. Nie będziemy rozpatrywać problematyki kościelnej względem religii. Nie jestem specjalistą w tej dziedzinie.

Powracając do lokalizacji sal weselnej. Sale biesiadne, balowe, lokale gastronomiczne, pałace -jakąkolwiek noszą nazwę na codzień na ten dzień zamieniają się w salę weselną. Przystrojoną w kwiaty, balony. Ozdobione serpentynami owocami ustawione stoły to wszystko wpływa na atmosferę wesela. 


Toruńskie Mury
sesja fotograficzna
Niewinne spojrzenie
Obrączka
Oni i Lubostroń
Warszawskie Łazienki
Hotel Autos
zapatrzeni
obrączki
nad Brdą
Wyspa Młyńska
Nad Brdą
czerwona róża
Świadkowie
wysoki skok
niesamowity zawodnk
zakochani
Foto Lubostroń
Strażak na ślubie
Żart weselny

Studio Morfeusz zrealizuje Twoje senne marzenia...

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress