fbpx

Fryzury ślubne 2020

  • -
uscisk pary młodej

Fryzury ślubne 2020

Fryzura, którą wybierasz na swój ślub

zazwyczaj wraża Twoją osobowość. Twój stylista zapewne zna Ciebie na tyle dobrze, że wybierze właściwy styl.

Do tego wszystkiego mamy własne preferencje a i trendy mody mieszają nam w głowie. Koki, fale możliwości są praktycznie nieograniczone. Nie zaszkodzi zajrzeć także do sieci. Niemal w każdym blogu ślubnym znajdą się porady i w tej kwestii. Fryzura oprócz makijażu wspaniale dopełni twoją kreację.

Rok 2019 mamy już za sobą. Czas na nowe wyzwania. W świecie mody królować będą klasyczne fryzury w nowoczesnym wydaniu. Warkocze ozdobione akcesoriami do włosów. Upięcia na miarę mistrza grzebienia. Fryzury ślubne 2020 przypadną do gustu szczególnie Pannom Młodym, które preferują lekkie pozornie niezobowiązujące uczesanie. Zmierzamy więc do natury.

Według wyrafinowanych stylistów pierwsze miejsce zajmą Kucyki ślubne.

Wspaniale współgrają one bowiem z suknią ślubną. Jak wspomnieliśmy wzory minimalistyczne jak i nowoczesne. Tradycyjna princesską także jest na topie. Koki mogą być niskie i wysokie, na wprost lub na bok, mniej lub bardziej natapirowane.

fryzura

Drugie miejsce Top Trendy – Warkocze.

Czyli to co “tygryski” lubią najbardziej. Panowie nareszcie.

Warkocze przedmiot pożądania wymagający nieustannej pielęgnacji ale jaki piękny. Dziewczęce warkocze francuskie czy nawet korony wokół głowy, zrobione z plecionek . Niemal każdy Pan Młody niemal oniemieje z wrażenia.  Panna Młoda o długich włosach może zapleść nawet w stylu boho. Dwa warkocze to już arcydzieło na głowie dziewczyny.

cdn.


Obrączka
Nad Brdą
Warszawskie Łazienki
Oni i Lubostroń
obrączki
Toruńskie Mury
nad Brdą
Niewinne spojrzenie
niesamowity zawodnk
Świadkowie
zakochani
zapatrzeni
Foto Lubostroń
Wyspa Młyńska
sesja fotograficzna
Hotel Autos
wysoki skok
czerwona róża
Żart weselny
Strażak na ślubie

Studio Morfeusz zrealizuje Twoje senne marzenia...

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress