fbpx

Sala weselna Kumerówka

  • -

Sala weselna Kumerówka

Rozpoczynamy cykl prezentacji sal weselnych – będzie wam łatwiej wybrać tę właściwą. W każdej publikacji dodam też kilka słów od Studia Morfeusz. dotyczącej realizacji videofilmowania i fotografii w tych lokalach. Niektóre są wręcz stworzone do pracy kamerzysty lub fotografa.
Oto pierwsza z nich opis ze aukcyjnej portalu alegratka lokalu.
Karczma kujawska ‚Kummerówka’

Nie ma w Bydgoszczy drugiego takiego miejsca, które przyciągałoby gości tyloma atrakcjami.

Organizujemy tu wesela, wieczory panieńskie, I komunię Świętą, urodziny, rocznice, obiady niedzielnie, biesiady, grille przez cały rok, zabawy okolicznościowe, świąteczne, sylwestrowe, ogniska a także szkolenia i konferencje.

Współpracujemy z wieloma muzykami oraz zespołami (m.in. Zespołem Pieśni i Tańca Ziemi Bydgoskiej) zapewniającymi ciekawą oprawę muzyczną spotkań. Znajdujący się 50 metrów od Hotelu Pałac zapewnia przyjemny nocleg.

Restauracja znajduje się przy parku rekreacyjnym w Myślęcinku, miejsce w którym Państwo Młodzi mogą zrobić sesję fotograficzną, jak i również iść z rodziną na spacer przed obiadem. Karczma pomieści ok. 120 osób. Wnętrze stanowią 3 izby – „Duża Izba”, w której szczególną uwagę przyciąga przepiękny piec oraz ognień kominka. „Mała Izba” szczególnie polecana dla małych rodzinnych i biznesowych spotkań (do 14 osób). To wyodrębnione miejsce może być wynajmowane niezależnie od sali głównej lub stanowić uzupełnienie (pomieszczenie dla zespołu, organizatorów) w przypadku imprez organizowanych w „Dużej Izbie”. Dla spotkań do 40 osób polecamy „Izbę ogrodową”. Jest to pomieszczenie, którego nastrój buduje ciągle zmieniająca się przyroda zaglądająca do wnętrza przez oszklone ściany. Stąd mamy widok na dwa stawy i ogród, który w okresie letnim pozwala ugościć około 100 osób. Możliwość zamówienia fontanny czekoladowej fondue – niezawodny sposób na udane przyjęcie i świetną zabawę przy degustacji słodkości. Na miejscu zapewniamy profesjonalną obsługę, dekorację stołów oraz bezpłatny parking dla gości.

Przyznaję, że przy ilości 120 osób na weselu oddanie się tanecznym wariacjom jest trudne. Praca kamerzysty jest wówczas także utrudniona. Sala konsumpcyjna jak najbardziej pomieści tylu gości. Miałem przyjemność filmować taką okazałą zabawę kilka lat wcześniej. Nowożeńcy rozwiązali problem zabawy zapraszając do tańca non stop. Na weselu zaprosili bowiem zespół muzyczny i Prezentera. Tym samy przerw w prezentacji muzyki praktycznie nie było. Operator kamery nie miał spokoju   i dobrze ujęć byłe wiele 🙂


Toruńskie Mury
Obrączka
obrączki
Warszawskie Łazienki
Oni i Lubostroń
niesamowity zawodnk
Foto Lubostroń
Wyspa Młyńska
Nad Brdą
Świadkowie
sesja fotograficzna
wysoki skok
Strażak na ślubie
zapatrzeni
nad Brdą
Hotel Autos
Żart weselny
Niewinne spojrzenie
zakochani
czerwona róża

Studio Morfeusz zrealizuje Twoje senne marzenia...

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress